Autor Wątek: WKW Feederalni - Wspólne wędkowanie 2017  (Przeczytany 155512 razy)

Offline MarcinD

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2 671
  • Reputacja: 279
  • Płeć: Mężczyzna
    • Galeria
  • Lokalizacja: Swarzędz/Poznań/Augustów
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: WKW Feederalni - Wspólne wędkowanie 2017
« Odpowiedź #390 dnia: 15.10.2017, 18:03 »
Ja dziś na Dąbrowie na zero :-( Nawet nie skubnęło :o Siedziałem jak zwykle przy parkingu.

A byłeś od rana? Koniecznie dawaj wcześniej znać, byłby całkiem niezły zlot dziś.

Również miło bylo poznać. Myślę, że za tydzień można gdzieś wyskoczyć o ile czas i pogoda pozwoli:) a jeśli chodzi o mój ostateczny wynik to 2 karpie i 3 spięte przy samym podbieraku :-)

Wysłane z mojego FRD-L09 przy użyciu Tapatalka



No to gdybyś wyciągnął pozostałe to byś nam skopał dupy, ładnie połowione. U nas kontakt z rybą zdecydowanie mniejszy. Olo miał fajny odjazd ale też się spiął po dłuższym holu.

Offline cezarym

  • Zaawansowany użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 340
  • Reputacja: 15
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Poznań
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: WKW Feederalni - Wspólne wędkowanie 2017
« Odpowiedź #391 dnia: 15.10.2017, 18:38 »
Łowcom gratulacje, ja dziś klasyczny Blank. Wstyd przy synu, bo miał sobie chłopak rybek potargać na komercji, a tu blamaż. Było całe dobro, co dziś miałem, od pinki, przez białe,czerwone, pellety i kulki Drennana, Ringersa, Lorpio -
plywajace, tonące, waftersy, kuku. Syropy lawy, methomania, drennan. Słodko, ostro, konopie. Co dziś miałem, to podawałem  :(, chyba rezygnuje z wędkowania i za sadzenie kwiatów się wezmę .

Pozdrawiam Cezary

Pozdrawiam
Czarek


Offline wiksa

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 175
  • Reputacja: 11
  • Lokalizacja: Poznań
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: WKW Feederalni - Wspólne wędkowanie 2017
« Odpowiedź #392 dnia: 15.10.2017, 19:35 »
Ja dziś na Dąbrowie na zero :-( Nawet nie skubnęło :o Siedziałem jak zwykle przy parkingu.

A byłeś od rana? Koniecznie dawaj wcześniej znać, byłby całkiem niezły zlot dziś.

Byłem od 10:30 do 16:00.
Zalałem pelet aromatem czosnkowym i chyba rybom dzisiaj to nie podchodziło. :-\
Marcin

Offline MarcinD

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2 671
  • Reputacja: 279
  • Płeć: Mężczyzna
    • Galeria
  • Lokalizacja: Swarzędz/Poznań/Augustów
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: WKW Feederalni - Wspólne wędkowanie 2017
« Odpowiedź #393 dnia: 15.10.2017, 19:40 »
Ja dziś na Dąbrowie na zero :-( Nawet nie skubnęło :o Siedziałem jak zwykle przy parkingu.

A byłeś od rana? Koniecznie dawaj wcześniej znać, byłby całkiem niezły zlot dziś.
byłem od 10:30 do 16:00.
Zalałem pelet aromatem czosnkowym i chyba rybom dzisiaj to nie podchodziło. :-\

U nas brały zdecydowanie na dystansie i tylko na Ananasa od Drennana. Miałem mix z dużą ilością konopii i może to je zachęciło. Później zrobił się tłok i przeciwny brzeg był okupowany więc nie dało się daleko rzucać. Miejsce nęcone spombem nie dało ryb, weszły na obrzeżach.

Offline email

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 656
  • Reputacja: 30
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Wlkp. - Poznań
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: WKW Feederalni - Wspólne wędkowanie 2017
« Odpowiedź #394 dnia: 15.10.2017, 19:55 »
Ja dziś na Dąbrowie na zero :( Nawet nie skubnęło :o Siedziałem jak zwykle przy parkingu.
Parking przy budynku? Siedziałaś przy samochodzie?

Dzisiaj byłem ze znajomym. Myślałem, że chłopak będzie coś wiedział, a okazało się, że nawet źle trzyma wędkę itp. Pokazałem mu methode i uczył się prawidłowo zarzucać . Ja dzisiaj mizerny wynik. 1 karpia ok 2 kg i to dosłownie na samym końcu. Wszystko spakowane oprócz wędki i tu odjazd na wolnym biegu. Szczęście, że nie miałem żyłki zaklipsowanej. Na początku ryba walczyła jak lew i myślałem, że będzie miała ok 5 kg. Po czasie odpuściła i poczułem jej rzeczywistą wagę. Był to najlepszy hol ryby w tym roku. 2 kg a taka moc. Znajomy cały podrajcowany bo pierwszy raz widział jak ktoś tak walczy z rybą.

Rozmawiałem też z gospodynią łowiska. Co mówiła to dzisiaj słabo nad wodą. Jedynie to na drugiej stronie, gdzieś na przeciwko manka była para. Sytuacja była taka, że akurat dziewczyna poszła na spacer a kolesiów ryba wzięła. Walczył z nią 20-30 min bo nie mógł jej wyciągnąć. Był to amur.

Dodatkową informacją to łowisko otwarte we wtorek od ok 13. Następny weekend też powinno być otwarte. Później to prawdopodobnie klozet aż do wiosny.

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
Mateusz "Majcher"

Offline MarcinD

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2 671
  • Reputacja: 279
  • Płeć: Mężczyzna
    • Galeria
  • Lokalizacja: Swarzędz/Poznań/Augustów
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: WKW Feederalni - Wspólne wędkowanie 2017
« Odpowiedź #395 dnia: 15.10.2017, 20:19 »
Mmie dziś uchwyt Guru uratował wędkę, tę gorszą, ale jednak. Tak atomowego brania nie miałem w tym roku, w moment ryba wypruła żyłkę i zatrzymała się na klipie i kij trzymał się tylko w podpórce.

Offline Michał Mikuła

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2 282
  • Reputacja: 118
  • Płeć: Mężczyzna
    • Galeria
  • Lokalizacja: Poznań
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: WKW Feederalni - Wspólne wędkowanie 2017
« Odpowiedź #396 dnia: 15.10.2017, 20:28 »
Widzę, że dzisiaj był niezorganizowany Zlot WKW na Dąbrowie
Niby połowa października ale jednak ryba jeszcze dość dobrze współpracowała. Latem były dni z gorszym wynikami
Michał



Karp: 11 kg; 10 kg
Leszcz: 55 cm - 2,7 kg
Jesiotr - 105 cm
Karaś srebrzysty: 32 cm
Lin: 43 cm

Offline MarcinD

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2 671
  • Reputacja: 279
  • Płeć: Mężczyzna
    • Galeria
  • Lokalizacja: Swarzędz/Poznań/Augustów
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: WKW Feederalni - Wspólne wędkowanie 2017
« Odpowiedź #397 dnia: 15.10.2017, 20:55 »
Widzę, że dzisiaj był niezorganizowany Zlot WKW na Dąbrowie
Niby połowa października ale jednak ryba jeszcze dość dobrze współpracowała. Latem były dni z gorszym wynikami

A z tym różnie bywa właśnie, na jednych stawach posucha a na innych wręcz przeciwnie, dziwnie to słyszeć bo człowiekowi mętlik w głowie zostaje. Odpuszczasz Michał ten rok już czy się szykujesz na jakieś zakończenie?

Offline wiksa

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 175
  • Reputacja: 11
  • Lokalizacja: Poznań
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: WKW Feederalni - Wspólne wędkowanie 2017
« Odpowiedź #398 dnia: 16.10.2017, 00:00 »
Ja dziś na Dąbrowie na zero :( Nawet nie skubnęło :o Siedziałem jak zwykle przy parkingu.
Parking przy budynku? Siedziałaś przy samochodzie?

Tak, dokładnie. Siedziałem przy samochodzie :D Chyba Cię kojarzę, jak przyjechałeś z kolegą.

Sąsiadowi, który siedział obok, też prawie porwało wędkę z rodpodem, gdy się pakował. Miał szczęście, że w porę zauważył odjeżdżający w stronę wody rodpod :D
Marcin

Offline Michał Mikuła

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2 282
  • Reputacja: 118
  • Płeć: Mężczyzna
    • Galeria
  • Lokalizacja: Poznań
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: WKW Feederalni - Wspólne wędkowanie 2017
« Odpowiedź #399 dnia: 16.10.2017, 06:13 »
Widzę, że dzisiaj był niezorganizowany Zlot WKW na Dąbrowie
Niby połowa października ale jednak ryba jeszcze dość dobrze współpracowała. Latem były dni z gorszym wynikami

A z tym różnie bywa właśnie, na jednych stawach posucha a na innych wręcz przeciwnie, dziwnie to słyszeć bo człowiekowi mętlik w głowie zostaje. Odpuszczasz Michał ten rok już czy się szykujesz na jakieś zakończenie?
Chciałbym się jeszcze wybrać ale Laura ma obecnie miesiąc i dużo zależy od żony bo powiedziałem jej, że w tym roku już nie jadę .
Muszę też krzesło przywieźć od teściów bo nie rozważnie dałem im na przechowanie
Michał



Karp: 11 kg; 10 kg
Leszcz: 55 cm - 2,7 kg
Jesiotr - 105 cm
Karaś srebrzysty: 32 cm
Lin: 43 cm

Offline MarcinD

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2 671
  • Reputacja: 279
  • Płeć: Mężczyzna
    • Galeria
  • Lokalizacja: Swarzędz/Poznań/Augustów
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: WKW Feederalni - Wspólne wędkowanie 2017
« Odpowiedź #400 dnia: 16.10.2017, 08:29 »
Widzę, że dzisiaj był niezorganizowany Zlot WKW na Dąbrowie
Niby połowa października ale jednak ryba jeszcze dość dobrze współpracowała. Latem były dni z gorszym wynikami

A z tym różnie bywa właśnie, na jednych stawach posucha a na innych wręcz przeciwnie, dziwnie to słyszeć bo człowiekowi mętlik w głowie zostaje. Odpuszczasz Michał ten rok już czy się szykujesz na jakieś zakończenie?
Chciałbym się jeszcze wybrać ale Laura ma obecnie miesiąc i dużo zależy od żony bo powiedziałem jej, że w tym roku już nie jadę .
Muszę też krzesło przywieźć od teściów bo nie rozważnie dałem im na przechowanie

Nic Ci nie ucieknie więc spokojnie czekamy na Twój powrót, może w końcu uda się też bardziej rodzinny zlot zrobić to będzie okazja też dla Twojej pociechy ;) Gratulacje raz jeszcze!

Offline email

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 656
  • Reputacja: 30
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Wlkp. - Poznań
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: WKW Feederalni - Wspólne wędkowanie 2017
« Odpowiedź #401 dnia: 16.10.2017, 18:29 »
Ja dziś na Dąbrowie na zero :( Nawet nie skubnęło :o Siedziałem jak zwykle przy parkingu.
Parking przy budynku? Siedziałaś przy samochodzie?
tak dokładnie. Siedziałem przy samochodzie :D Chyba Cie kojarzę jak przyjechałeś z kolegą.

Sąsiadowi, który siedział obok tez prawie porwało wędkę z rodpodem gdy się pakował. Miał szczęście, że w porę zauważył odjeżdżający w stronę wody rodpod :D
Kurczę nie poznałem Cię :D ale dzień dobry było :)

Jutro jezioro Czarne w poszukiwaniu szczupaka i 40 cm okoni :)

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
Mateusz "Majcher"

Offline email

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 656
  • Reputacja: 30
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Wlkp. - Poznań
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: WKW Feederalni - Wspólne wędkowanie 2017
« Odpowiedź #402 dnia: 17.10.2017, 21:11 »
Cisza, spokój i cieplutko. Nikogo nad wodą nie było oprócz mnie. Ryby mnóstwo, ale złowił się tylko 1 okoń 31 cm.

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

Mateusz "Majcher"

Offline MarcinD

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2 671
  • Reputacja: 279
  • Płeć: Mężczyzna
    • Galeria
  • Lokalizacja: Swarzędz/Poznań/Augustów
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: WKW Feederalni - Wspólne wędkowanie 2017
« Odpowiedź #403 dnia: 17.10.2017, 21:19 »
Piękne miejsce, wrzucaj na konkurs ;)

Offline Chaotic

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 662
  • Reputacja: 101
  • Lokalizacja: Poznań
  • Ulubione metody: feeder
Odp: WKW Feederalni - Wspólne wędkowanie 2017
« Odpowiedź #404 dnia: 17.10.2017, 21:28 »
Email - ja w Czarnym jestem zakochany, niestety czasu starcza na krótkie wypady i dla tego z wypadami celuje bliżej.

Przyszła niedziela, ktoś, coś, gdzieś?
Pozdrawiam
Olo