Autor Wątek: Filmy Lucia  (Przeczytany 17078 razy)

river

  • Gość
Filmy Lucia
« dnia: 11.02.2015, 15:13 »
Chwilę przed targami czytam o jakimś Lucio nie wiedziałem o co chodzi...
Przed chwilą zobaczyłem więc mega szybko jego filmik zajęło mi to całe 30sek i mi się odechciało
Cóż wędkarstwo też musi mieć swoją Chodakowską i Siwiec....
Szkoda że coraz więcej ludzi chce zarobić bardzo bardzo niskim kosztem....

Edycja administratora:
Autorem wątku nie jest kolega river. Wątek ten powstał z podziału innego tematu.

Offline Marcin Cichosz

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2 598
  • Reputacja: 430
  • Płeć: Mężczyzna
  • Feeder Fans
    • Galeria
    • Feeder Fans
  • Lokalizacja: Łódź
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Filmy Lucia
« Odpowiedź #1 dnia: 11.02.2015, 17:28 »
W pierwszych filmikach to jeszcze chyba się starał, a potem to tylko już tylko imprezy nad wodą tworzyli.

Ryba1987

  • Gość
Odp: Filmy Lucia
« Odpowiedź #2 dnia: 11.02.2015, 17:34 »
W porównaniu do filmów luka to lucio parodie robi nad wodą i nic więcej, może co najwyżej podpórki rozstawiać choć i to pewnie spier.. :D

Offline Tinca Fan

  • Zaawansowany użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 267
  • Reputacja: 13
  • Płeć: Mężczyzna
  • KEEP CALM AND GO FISHING
  • Lokalizacja: Nidzica
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Filmy Lucia
« Odpowiedź #3 dnia: 11.02.2015, 17:42 »
W pierwszych filmikach to jeszcze chyba się starał, a potem to tylko już tylko imprezy nad wodą tworzyli.

Szczególnym przypadkiem jest jeden z bohaterów tych filmów o imieniu chyba Dawid ;D. Taki szczupły osobnik, jak tak patrzę to chyba ten na zdjeciu z postu @p^k. Ciężki przypadek 8) :D.
Pozdrawiam Marcin

Offline Marcin Cichosz

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2 598
  • Reputacja: 430
  • Płeć: Mężczyzna
  • Feeder Fans
    • Galeria
    • Feeder Fans
  • Lokalizacja: Łódź
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Filmy Lucia
« Odpowiedź #4 dnia: 11.02.2015, 17:45 »
Dawid to gwiazda jego filmów 8) Skubaniec wszystkie wędki łamie :P Czasem mu się zaśnie na trawie, czasem jakaś inna przygoda.
Jak pojechali nad Ebro, to nawet raz zestawu nie zarzucił jak wpadł w cug imprezowy ....

Offline bigdom

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 696
  • Reputacja: 66
  • Mam swoje zdanie i nie zawaham się go użyć!!!
  • Lokalizacja: Olsztyn
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Filmy Lucia
« Odpowiedź #5 dnia: 11.02.2015, 17:45 »

Szczególnym przypadkiem jest jeden z bohaterów tych filmów o imieniu chyba Dawid ;D. Taki szczupły osobnik, jak tak patrzę to chyba ten na zdjeciu z postu @p^k. Ciężki przypadek 8) :D.

Mi też ciężko się go ogląda. Dlatego odpuściłem filmy Lucia zupełnie. Na szczęście życie nie znosi pustki, więc wypełniłem ją naszym Lucjanem :) :D
Nigdy w życiu nie złowiłem karpia i dobrze mi z tym :)
Dominik

Offline pawel

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 133
  • Reputacja: 2
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Jelenia Góra
Odp: Filmy Lucia
« Odpowiedź #6 dnia: 11.02.2015, 17:48 »
W porównaniu do filmów luka to lucio parodie robi nad wodą i nic więcej, może co najwyżej podpórki rozstawiać choć i to pewnie spier.. :D

Panowie nie bądźcie tacy wredni, robi to co lubi co sprawia mu przyjemność to co każdy z nas, a że kombinuje, kto z nas w tych czasach tego nie robi żeby mieć na chleb

Offline bigdom

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 696
  • Reputacja: 66
  • Mam swoje zdanie i nie zawaham się go użyć!!!
  • Lokalizacja: Olsztyn
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Filmy Lucia
« Odpowiedź #7 dnia: 11.02.2015, 17:51 »
Panowie nie bądźcie tacy wredni, robi co lubi co sprawia mu przyjemność to co każdy z nas, a że kombinuje, kto z nas w tych czasach nie robi żeby mieć na chleb

ale nikt nie ma tu nic do jego pelletu i innych rzeczy, które sprzedaje
Nigdy w życiu nie złowiłem karpia i dobrze mi z tym :)
Dominik

Offline Tinca Fan

  • Zaawansowany użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 267
  • Reputacja: 13
  • Płeć: Mężczyzna
  • KEEP CALM AND GO FISHING
  • Lokalizacja: Nidzica
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Filmy Lucia
« Odpowiedź #8 dnia: 11.02.2015, 17:52 »
Oj tak, gościu z tych co to mają niesamowite parcie na szkło 8). Zdążyłem też zauważyć, że chyba od :fish: woli bardziej :beer: i mocniejsze wrażenia ;D. Ludzie tego typu są albo bardzo lubiani lub nienawidzeni :). We mnie ten człowiek wzbudza współczucie, śmieszność oraz irytacje.

Edit.
Niech sobie kręci filmy, łowi ryby, sprzedaje pellet i co tam chce jeszcze :). Decydując się na taką formę zaistnienia w świadomości innych wędkarzy, musi pogodzić się również z krytyką. Nie podoba mi się jeszcze to, że w filmach pokazywany jest bez żadnej cenzury alkohol i bardzo młodzi ludzie oraz dzieci, które są świadkami tych imprez nad wodą. To chyba nie jest dobry przykład.
Pozdrawiam Marcin

Offline Marcin Cichosz

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2 598
  • Reputacja: 430
  • Płeć: Mężczyzna
  • Feeder Fans
    • Galeria
    • Feeder Fans
  • Lokalizacja: Łódź
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Filmy Lucia
« Odpowiedź #9 dnia: 11.02.2015, 17:54 »
We mnie ten człowiek wzbudza współczucie, śmieszność oraz irytacje.

Trafny opis cech jego charakteru.

Offline pawel

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 133
  • Reputacja: 2
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Jelenia Góra
Odp: Filmy Lucia
« Odpowiedź #10 dnia: 11.02.2015, 17:57 »
Rozumiem,ale takie wypowiedzi szydercze według mnie są nie na miejscu, nie można mówić ,, ze i to penie spier.." jest to forum koleżeńskie i nie róbmy z siebie nie wiadomo kogo nawet Luk profesjonalista a ani razu sie nie wywyższył, każdy łowi jak potrafi i może się z tym dzielić z innym po przez filmiki, i komuś może się to podobać a innym nie. Komentarze są potrzebne ale, nie szydercze.

Offline bigdom

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 696
  • Reputacja: 66
  • Mam swoje zdanie i nie zawaham się go użyć!!!
  • Lokalizacja: Olsztyn
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Filmy Lucia
« Odpowiedź #11 dnia: 11.02.2015, 18:01 »
Komentarze są potrzebne ale, nie szydercze.

A dlaczego nie? Co w tym złego? Jak mi się coś nie podoba, to co?? Mam siedzieć cicho bo tak wypada??

Ryba rzeczywiście trochę przerysował sprawę, ale nikt tu nie ma zamiaru nikogo obrażać. A co złego w szydzeniu?? Lucio nie szydzi?? Też to robi i jak mi sie to nie podoba, to nie oglądam.
Nigdy w życiu nie złowiłem karpia i dobrze mi z tym :)
Dominik

Offline pawel

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 133
  • Reputacja: 2
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Jelenia Góra
Odp: Filmy Lucia
« Odpowiedź #12 dnia: 11.02.2015, 18:14 »
Szczerze oglądałem jego jeden filmik jak był z rodziną, szału na mnie nie zrobił, wiec nie oglądałem innych, wiec go nie oceniam. Chodzi  mi tylko o takie mocna komentarze, ktoś z nowych członków ostatnio napisał, że nie widział takiego miłego forum, że starzy wyjadacze mile pomagają, takie komentarze właśnie psują inne fora.

Chyba robię z igły widły ;)

Offline mjmaciek

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 15 388
  • Reputacja: 901
    • Galeria
  • Lokalizacja: Polska
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Filmy Lucia
« Odpowiedź #13 dnia: 11.02.2015, 18:17 »
Panowie przejechałem cały temat dzisiejszy nawed wbile na you tuba poswiecilem z mojego czasu 5 minut przez jego trzy produkcje hm czy ten pan zawodowo zajmuje sie wedkarstwem ma jakies osiagniecia ?
bo z tych produkcji wyglada na pana ktory prowadzi program na tvn emil lowca radarow ......... ;)nieznam go pierwszy raz go dzis zobaczylem z tad moja niewiedza moze cie mnie uswiaedomic........
Maciek

Offline Arunio

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 8 892
  • Reputacja: 521
  • Płeć: Mężczyzna
  • Życie jest krótkie, a łowić się chce!
    • Galeria
  • Lokalizacja: Gorzów Wlkp.
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Filmy Lucia
« Odpowiedź #14 dnia: 11.02.2015, 18:18 »
Komentarze są potrzebne ale, nie szydercze.

A dlaczego nie? Co w tym złego? Jak mi się coś nie podoba, to co?? Mam siedzieć cicho bo tak wypada??

Ryba rzeczywiście trochę przerysował sprawę, ale nikt tu nie ma zamiaru nikogo obrażać. A co złego w szydzeniu?? Lucio nie szydzi?? Też to robi i jak mi sie to nie podoba, to nie oglądam.
bigdom to nasz nadworny szyderca i tak ma zostać!! ;D ;D ;D! Jak przegnie to też mu dokopiemy!! :) ;) ;)
Arek