Autor Wątek: Kołowrotek do matchówki  (Przeczytany 38630 razy)

Offline maslak_102

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 92
  • Reputacja: 5
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Warszawa
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Kołowrotek do matchówki
« Odpowiedź #90 dnia: 04.11.2016, 20:11 »
Sorry, po prostu na szybkiego z alledrogo wrzuciłem linka. Sugerowałem się przykładem kręcioła, a nie ceną.

Offline Syborg

  • Moderator Globalny
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 10 021
  • Reputacja: 980
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ulubione metody: spinning
Odp: Kołowrotek do matchówki
« Odpowiedź #91 dnia: 04.11.2016, 20:13 »
Sorry, po prostu na szybkiego z alledrogo wrzuciłem linka. Sugerowałem się przykładem kręcioła, a nie ceną.

Nic się nie stało ;)
Każdy rozsądny traktuje taką propozycję jako przykład. Poszukiwanie najniższej ceny to inna historia.
Jacek

Offline maslak_102

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 92
  • Reputacja: 5
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Warszawa
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Kołowrotek do matchówki
« Odpowiedź #92 dnia: 04.11.2016, 21:12 »
Ja kiedyś wyszedłem z założenia, że jak mam mieć taniej w necie o te nawet 50 zł to wolę pójść do wędkarskiego koło mnie, wziąć do ręki pomacać i jak coś to gwarancja na miejscu. Kiedyś jak byłem na studiach za odłożone magiczne 150 zł zamówiłem z neta sobie karpiówkę, otwieram karton, a tam z największej przelotki wyleciała ceramika i na szczęście wisiała sobie razem z metką na pętelce. Wtedy jak podliczyłem wysyłkę 2 razy po 20 zł w tą i z powrotem, to powiedziałem sobie, że więcej za taką różnicę cenową nie będę ryzykował. Na szczęście kropelka zrobiła robotę.

Offline jerzyk661

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 16
  • Reputacja: 2
  • Płeć: Mężczyzna
  • Pokora jest złotem
  • Lokalizacja: Warszawa
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Kołowrotek do matchówki
« Odpowiedź #93 dnia: 10.12.2016, 17:05 »
Witam
Polecam dwa kołowrotki do maczówki:
1. Sensas Luxor FV 3500, producent dla Sensasa Pezon Michel, nawija żyłkę pięknie, 6:1 przełożenie, dwie korby podwójna i pojedyncza.
2 Shakespeare Super Team 35 FD i 40 FD te same zalety. Na YuoTube można go obejrzeć.
Polecam.