Autor Wątek: Gliny Natura (glinywedkarskie.pl)  (Przeczytany 37899 razy)

Offline Manfred1979

  • Zaawansowany użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 328
  • Reputacja: 28
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Poznań
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Gliny Natura (glinywedkarskie.pl)
« Odpowiedź #105 dnia: 10.03.2019, 18:13 »
Nie polecam sklepu... koszmarnie niedopracowany sklep!
W treści ich sklepu jest napisane, że wysyłają za pomocą kuriera oraz paczkomatów. Bardzo mi zależało aby skorzystać z paczkomatów - niestety podczas składania zamówienia do wyboru miałem tylko kuriera!

Podczas składania tego zamówienia, w tzw. Uwagach do zamówienia, poprosiłem aby jednak wysłali do paczkomatu, gdyż jest to dla mnie kluczowa kwestia. Po prostu nie mam możliwości odebrania paczki od kuriera, a moi sąsiedzi (starsi, zniedołężniali ludzie) wyraźnie mnie już kilkukrotnie prosili aby kurierzy nie przynosili im moich paczek!

Aby być pewnym, że obsługa sklepu przeczyta moją prośbę zawartą w "uwagach do zamówienia" - napisałem do nich maila w tej sprawie. Niestety nikt nie odpisał. Następnego dnia - napisałem kolejnego maila. I znów nikt nie odpisał.
Zaniepokojony - postanowiłem zadzwonić.
Miły Pan odpowiedział mi, że nie wysyłają już paczkomatem, gdyż się przeprowadzili i mają za daleko do paczkomatu...
Zapytałem go, dlaczego w informacji na ich stronie www wciąż jest informacja, że taka wysyłka jest możliwa i jak to możliwe, że sami nie respektują własnego Regulaminu ???
Miły Pan nie potrafił odpowiedzieć...
Zapytałem go - co z moją wysyłką?
Miły Pan stwierdził, że wysłana Kurierem...
<zakląłem w myśli, widząc w wyobraźni mojego sąsiada który choć ledwo chodzi będzie musiał z balkonikiem dojść do drzwi... >
Zapytałem ich, czy nie widzieli mojej prośby zawartej w "Uwagach" i czy nie przyszło im do głowy aby skontaktować się ze mną, aby ustalić co dalej zrobić w sytuacji, gdy wysyłka do paczkomatów jest niedostępna.
Miły Pan - nie potrafił mi odpowiedzieć dlaczego obsługa sklepu tego nie zrobiła.

Zapytałem więc - dlaczego nikt nie zwrócił uwagi na dwa dodatkowe maile w tej sprawie?
Miły Pan odpowiedział, że przychodzi do nich tyle maili, że nie są w stanie ich czytać.

Podziękowałem, za rozmowę - żałując, że zamówiłem u nich cokolwiek.

Za kilka godzin zadzwonił do mnie kurier, który zapytał co robimy z paczką - gdyż sąsiedzi odmówili przyjęcia paczki.
Następnego dnia zadzwonił do mnie poirytuwany staruszek sąsiad aby poraz kolejny wyrazić swoje niezadowolenie na temat kurierów, którzy przynoszą im moje paczki...

Minęło kilka dni, na stronie sklepu wciąż wisi możliwość wysyłki Paczkomatem:
http://glinywedkarskie.pl/shop/content/7-informacje-o-wysylce
:)

Tak się kończy moje przygoda z tym sklepem. Wnioski wyciągnijcie sami.

Na szczęście sklep drapieżnik wprowadza Flagmana, więc mamy alterntywę:
https://sklepdrapieznik.pl/sklep/3738-oferta-flagman-nowosc-2019-


Offline elopento

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 179
  • Reputacja: 74
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Hellmahnen
  • Ulubione metody: trotting
Odp: Gliny Natura (glinywedkarskie.pl)
« Odpowiedź #106 dnia: 10.03.2019, 18:20 »
Ja też przeważnie jak coś kupuję to wybieram paczkomaty lub odbiór w punkcie  :thumbup: chociaż ostatnio w Drapieżniku kupowałem wędkę i wybrałem opcję paczka48, po prostu nie wiedziałem czy tuba z wędką zmieści się do paczkomatu, no ale wędka była już na drugi dzień, tylko musiałem ''uwiązać' 'starą żeby siedziała w domu :P ale ja mieszkam na koloni w lesie :facepalm:
DAM Quick Shadow + Mikado Apsara Clasic 3,9 match

Offline Manfred1979

  • Zaawansowany użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 328
  • Reputacja: 28
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Poznań
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Gliny Natura (glinywedkarskie.pl)
« Odpowiedź #107 dnia: 10.03.2019, 18:25 »
Ja też przeważnie jak coś kupuję to wybieram paczkomaty lub odbiór w punkcie  :thumbup: chociaż ostatnio w Drapieżniku kupowałem wędkę i wybrałem opcję paczka48, po prostu nie wiedziałem czy tuba z wędką zmieści się do paczkomatu, no ale wędka była już na drugi dzień, tylko musiałem ''uwiązać' 'starą żeby siedziała w domu :P ale ja mieszkam na koloni w lesie :facepalm:
Wędka to wędka - wtedy trzeba kurierem albo pocztą. Ale mniejsze gabaryty kupuje tylko u sprzedawców którzy oferują paczkomaty lub "odbiór w punkcie".

Offline Mosteque

  • Moderator Globalny
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 32 658
  • Reputacja: 1998
  • Płeć: Mężczyzna
  • MFT
  • Lokalizacja: Jaktorów
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Gliny Natura (glinywedkarskie.pl)
« Odpowiedź #108 dnia: 10.03.2019, 18:29 »
Pamiętacie, że przed pojawieniem się Drapieżnika 99% sklepów działało jak GN? W innych branżach też nadal jest kilka perełek, a w reszcie sklepów przeszkadzasz właścicielom i obsłudze w pracy, robiąc u nich zakupy :facepalm:
Ja naprawdę nie pojmuję, jak to jest możliwe, że sklepy z taką obsługą się utrzymują.
Akurat GN robią też super filmy i inne rzeczy związane z wędkarstwem, więc mają też plusa na innym polu. Ale żeby tak we własne gniazdo paskudzić...
Krwawy Michał

Purple Life Matters

Offline tomasz 38

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 6 984
  • Reputacja: 546
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Gliny Natura (glinywedkarskie.pl)
« Odpowiedź #109 dnia: 10.03.2019, 18:49 »
Drapieżcy to przykład sklepu idealnego, który myśli o kliencie i wie o co chodzi w handlu :thumbup:

Offline Stan

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 087
  • Reputacja: 204
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Szprotawa
  • Ulubione metody: bolonka
Odp: Gliny Natura (glinywedkarskie.pl)
« Odpowiedź #110 dnia: 10.03.2019, 18:57 »
Jesli Drapieżnik wprowadza ofertę Flagmana to GiN będą musieli na rzęsach stanąć, żeby nie stracić większości swoich klientow, którzy tam kupowali tylko dlatego, że ten sklep miał do niedawna monopol na ukraińską markę.

Offline tstg

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 578
  • Reputacja: 35
  • Płeć: Mężczyzna
  • Łowie, bo lubię :)
  • Lokalizacja: Warszawa
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Gliny Natura (glinywedkarskie.pl)
« Odpowiedź #111 dnia: 10.03.2019, 19:14 »
Ja też mam złe doświadczenie. Kupowałem feedera podczas black friday. Tydzień czekania i nic. Zadzwoniłem do P. Mateusza i powiedział nadąsany, że mają dużo zamówień i nie odpisują i takie tam. Bardzo mało profesjonalne podejście, w tych czasach. Pokrywa się z komentarzami na tym forum.

Oczywiście, nie zwiem, dlaczego Drapieżnik handluje Flagmanem. Pewno właściciele, którzy to czytają wiedzą :)

Ale z wyłącznościami jest tak, że kto ma markę (prawa), decyduję, kto będzie ją  sprzedawał. Może detal jednak słabo wychodzi dla GN (patrz posty wyżej), i żeby nie stracić całkowicie, poszedł hurt dalej. To jasne, że drapieżca lepiej się tym zajmie. Ale na pieniądze się jeszcze nikt nie obraził, więc puścić lepiej hurtem wędki, niż nie mieć nic. Czasem nawet ten, kto wypromował jakąś markę, może kiedyś tracić do niej prawa. Kto wie, co się wydarzy :)


Offline tomasz 38

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 6 984
  • Reputacja: 546
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Gliny Natura (glinywedkarskie.pl)
« Odpowiedź #112 dnia: 10.03.2019, 19:21 »
Szczerze mówiąc, dla mnie znaczenie ma tylko fakt ,że teraz będzie lepszy dostęp do Flagmana i o to chodzi ;),a kolega Stan ma rację, Drapieżcy temat ogarną lepiej niż G.N :beer:

Offline golad

  • Zaawansowany użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 254
  • Reputacja: 14
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ulubione metody: tyczka i feeder
Odp: Gliny Natura (glinywedkarskie.pl)
« Odpowiedź #113 dnia: 10.03.2019, 20:28 »
W przypadku GN tak to jest jak się łapie kilka srok za ogon i traktuje sie ludzi jak się traktuje..

Offline Piitubski

  • Zaawansowany użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 459
  • Reputacja: 25
  • Lokalizacja: Warszawa
Odp: Gliny Natura (glinywedkarskie.pl)
« Odpowiedź #114 dnia: 10.03.2019, 21:16 »
Obsługa średnia, ale podobają mi się gliny z tego sklepu - czyste, bez kamyczków i ładnie zmielone.

Offline Tomba

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 3 346
  • Reputacja: 609
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Poznań
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Gliny Natura (glinywedkarskie.pl)
« Odpowiedź #115 dnia: 10.03.2019, 22:41 »
GN świetnie wypromowali markę Flegmana na polskim rynku. Jeśli mają wyłączność to opłaci im się, przy obecnym zapotrzebowaniu na Flegmana, wejść w hurt zamiast rozbudowywać sprzedaż detaliczną. I kontynuować to, co robią najlepiej - promocję kolejnych produktów.
Pozdrawiam,
Tomek

Offline Nathaniel

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 090
  • Reputacja: 32
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Gliny Natura (glinywedkarskie.pl)
« Odpowiedź #116 dnia: 11.03.2019, 00:13 »
Pewnie będzie drożej w D niż w GN.

Offline Tomba

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 3 346
  • Reputacja: 609
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Poznań
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Gliny Natura (glinywedkarskie.pl)
« Odpowiedź #117 dnia: 11.03.2019, 00:31 »
Już jest taniej ;D
Pozdrawiam,
Tomek

Offline Nathaniel

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 090
  • Reputacja: 32
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Gliny Natura (glinywedkarskie.pl)
« Odpowiedź #118 dnia: 11.03.2019, 01:15 »
Już jest taniej ;D
Ta........😂 Wszczegolnosci kołowrotki po 1 zł.
A tak serio to nie widzę żeby było taniej.Wedki o kilka zł jednak drożej.

Offline Jarekb11

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 382
  • Reputacja: 112
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Wilkowice
Odp: Gliny Natura (glinywedkarskie.pl)
« Odpowiedź #119 dnia: 11.03.2019, 07:28 »
GN mają jakiś błąd strony i teraz nie sprawdzę , ale sprawdzałem wcześniej i niektóre kije niewiele ,ale jednak troche tańsze są w drapieżniku.Dodaj do tego rabat jaki stali bywalcy skl mają to już się robi całkiem fajna oszczędność.
No i jeszcze obsługa klienta  u D.jest na najwyższym poziomie a dostawa towaru na następny dzień często.
GN z tego co czytam na forum to padaka.