Jaką akcję ma ten kijek? Czy szybko gaśnie po wyrzucie?
Szybko. To są wędki typu: twardy w kiści, miękki w czubku, ale robi banana, kiedy trzeba. W ogóle uważam, że seria Albion to bardzo udane produkty. Swego czasu szukałem bolonki i przy długości 7 m nie znalazłem nic lepszego, a porównywałem ją ze znacznie droższymi Shimano, Trabucco, Colmic itp... Albiony to świetne wędki, jak Tango.
PS. Nie jestem przedstawicielem Kongera 
Czy byłoby w stanie osiągnąć nią odległość zarzutu 100 metrów przy ciężarku do metody 50 gr ? Jaką średnicę mają przelotki szczytowe , nadadzą się na strzałówkę i nie będą się niszczyły od plecionki ? Z góry wielkie dzięki za odpowiedz .
Czy machniesz na 100 m, myślę, że tak, plecionka nie niszczy przelotek, bo używam bez problemu, możesz dać strzałówkę, przelotki w szczytówce są duże.