Autor Wątek: Escafeeder przynęty  (Przeczytany 15392 razy)

Offline Lukas 78

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 985
  • Reputacja: 110
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Hamburg
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Escafeeder przynęty
« Odpowiedź #60 dnia: 14.03.2023, 08:55 »
Tylko Anglicy maja coś swojego , nad czym pracowali , testowali a nie przepakowanego ze słoiczka do słoiczka albo z paczki do paczki .


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk


Pozdrawiam Łukasz

Offline tomasz 38

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 6 984
  • Reputacja: 546
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Escafeeder przynęty
« Odpowiedź #61 dnia: 14.03.2023, 09:00 »
Lukad testowałes to z nimi czy jak , mógłbyś się zdziwić ja w cuda nie wierzę 😋

Offline Lukas 78

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 985
  • Reputacja: 110
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Hamburg
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Escafeeder przynęty
« Odpowiedź #62 dnia: 14.03.2023, 09:09 »
Jeśli jest tak jak wszyscy piszą , to większość z nas razem ten towar „testowała”.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk


Pozdrawiam Łukasz

Offline tomasz 38

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 6 984
  • Reputacja: 546
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Escafeeder przynęty
« Odpowiedź #63 dnia: 14.03.2023, 09:16 »
Właśnie prawdziwymi testerami jesteśmy my przyjacielu i nasy przyjacielu i nasze kieszenie😉

Online carl23

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 465
  • Reputacja: 263
  • to zwykły kłamca z wielkim ego jest...
Odp: Escafeeder przynęty
« Odpowiedź #64 dnia: 14.03.2023, 10:17 »
Nie rozumiem tej nagonki haha,chcesz bierzesz na testy nowy towar i sam ocenisz co i jak to że to polski produkt dla mnie fajnie luzik,czy się sprawdzi wody zweryfikują co mnie obchodzi kto z kim to robi ,mam to gdzieś ,Angole wszystko na filmach promują spuszczacie się tutaj jakby nic więcej nie było dobrego ,a jak coś nasze to już będę😋

Dokładnie. Zaglądanie drugiemu w portfel i rozliczanie to niestety takie typowo "polskie". Drapieżnika rozliczają za wysokie ceny, Feeder Baita też, tutaj podobnie...Ludzie kochani, kto jak biznes planuje to nie Wasza sprawa, po prostu. Wy możecie kupować bądź nie, taka rola klienta, a nie rozliczanie nie mając wiedzy co się składa na cenę danego produktu.
Druga kwestia siatka powiązań, pajęczyna i inne określenia-przecież to normalne, Ci co kręcą filmy mają z tego profit w postaci $$$ więc muszą to jakoś rozliczać z fiskusem, a że te chłopaki się znają-a to dziwne? Tam gdzie na kanale wędkarskim jest oglądalność jest reklama towaru, cóż tu się dziwić? Oczekiwanie, że wszystko mamy mieć za free jest zwyczajną głupotą.

Offline koperek

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 217
  • Reputacja: 35
Odp: Escafeeder przynęty
« Odpowiedź #65 dnia: 14.03.2023, 10:17 »
A ja z chęcią przetestuję. Oferta wydaje mi się dość spójna i nie przytłacza nadmierną różnorodnością. Szkoda tylko, że waftersy nie są pakowane w obu rozmiarach w jedno opakowanie. Poza tym sama strona, opakowania i filmy reklamowe to wg mnie pierwsza klasa. Mimo, że akurat te ostanie elementy nie mają żadnego wpływu na skuteczność towaru nad wodą to daje poczucie, że ktoś myślał nad nim od początku do końca. Co do samej ceny to jak dla mnie jest do zaakceptowania.

Online carl23

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 465
  • Reputacja: 263
  • to zwykły kłamca z wielkim ego jest...
Odp: Escafeeder przynęty
« Odpowiedź #66 dnia: 14.03.2023, 10:57 »
A ja z chęcią przetestuję. Oferta wydaje mi się dość spójna i nie przytłacza nadmierną różnorodnością. Szkoda tylko, że waftersy nie są pakowane w obu rozmiarach w jedno opakowanie. Poza tym sama strona, opakowania i filmy reklamowe to wg mnie pierwsza klasa. Mimo, że akurat te ostanie elementy nie mają żadnego wpływu na skuteczność towaru nad wodą to daje poczucie, że ktoś myślał nad nim od początku do końca. Co do samej ceny to jak dla mnie jest do zaakceptowania.
:thumbup: :bravo: Ja również przetestuję, pomimo, że ograniczam wędkowanie do 4 słoiczków, to co roku coś nowego dobieram, łowię najczęściej na 2 wędki więc w środku sezonu mam możliwość obiektywnego spojrzenia na dany towar. Jak się nie sprawdzi-wyląduje tam, gdzie dziesiąt innych słoiczków. Na tym polega wg. mnie między innymi rozwój nas samych jeśli chodzi o wędkowanie. W ub. roku wypracowałem sobie zanętę-pewniaka, tzn działa od wiosny do jesieni na wszystkich moich wodach, więc śmiem twierdzić, że to pewniak. Cukierki również sobie dobrałem pod swoją wodę i 3 słoiczkami jestem w stanie wody obgonić, natomiast nie stoi to na przeszkodzie by na rekreacyjnych połowach nie sprawdzać innych możliwości, czy utylizować towaru, który już posiada się na półce, a w moim przypadku jest tego sporo z różnych promek nazbierane. Ja postrzegam wędkarstwo jako hobby, każde hobby coś kosztuje, więc nie mam tu za specjalnie oporów by co raz sprawić sobie nowy kij, czy słoiczek cukierków.

Offline tomasz 38

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 6 984
  • Reputacja: 546
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Escafeeder przynęty
« Odpowiedź #67 dnia: 14.03.2023, 11:00 »
To mi się podoba kolego Koperek,kolego Carl zdrowe normalne podejście :bravo: :beer:

Offline Azymut

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 3 288
  • Reputacja: 548
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Escafeeder przynęty
« Odpowiedź #68 dnia: 14.03.2023, 12:01 »
A ja podtrzymam swoje wcześniejsze zdanie wyrażone w innym temacie, że skoro jesteś klientem i za coś płacisz (relatywnie nie małe pieniądze) to masz prawo wyrażać swoją krytykę odnośnie danego produktu.

Nie mam na myśli produktów z tego wątku, ale ogólnie. Jeśli firma X wprowadza towar na rynek w cenie produktów klasy premium to klient ma prawo oczekiwać wysokiej jakości i powtarzalności partii. Obie kwestie są często problemem i warto o tym pisać.

Ma obowiązywać zasada że na polskie produkty mówimy dobrze albo wcale? :) Przykład wędki Genesis pokazuje że jak jest podstawa to się chwali, w tym przypadku Jaxona który ma łatkę kiepskiej firmy. 8)

Także wszystko uważam odbywa się na zdrowych zasadach i chwali się i krytykuje w zależności od potrzeby. Tak powinno to wyglądać :) jakby ktoś dawał za darmo to morda w kubeł, ale klient Pan ma prawo wyrazić swój stosunek do produktu, ważne że robione to jest tutaj na forum w formie merytorycznej i nikt nie jest piętnowany ale podkreśla się rzeczy do poprawy :)


Dziś YouTube jest narzędziem promocji praktycznie każdego produktu od kosmetyków po narzędzia budowlane i każdy z nich spotyka się z krytyka i pochwałą. Normalna rzecz. Kogoś to dziwi, że wędkarstwo działa w ten sam sposób? :)
https://www.instagram.com/match_n_feeder/

PB:
Karp 93 cm, (83 cm PZW)
Amur 83 cm,
Jesiotr 110 cm,
Lin 52 cm,
Karaś pospolity 41 cm,
Karaś srebrzysty 44 cm,
Leszcz 69 cm,
Jaź 50 cm,
Płoć 37 cm.

Online carl23

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 465
  • Reputacja: 263
  • to zwykły kłamca z wielkim ego jest...
Odp: Escafeeder przynęty
« Odpowiedź #69 dnia: 14.03.2023, 16:37 »
A ja podtrzymam swoje wcześniejsze zdanie wyrażone w innym temacie, że skoro jesteś klientem i za coś płacisz (relatywnie nie małe pieniądze) to masz prawo wyrażać swoją krytykę odnośnie danego produktu.

Jasne, tylko że jak widzisz, tu większość jeszcze nie miała możliwości powąchać nawet w słoiczku jak to pachnie, a  już wyraziła swoją opinię w tym sęk, a portfel (nie swój tylko sprzedawcy) zlustrowany z pełną skrupulatnością rodziny i powiązań biznesowych ;D
A ja napisałem, że czas pokaże i pod koniec sezonu będzie wiadomo co to warte, na osobistym przykładzie również. A że znam przekrój przynęt metodowych w zasadzie co jest na rynku to w większości tych najpopularniejszych mam lub miałem, więc będę dość dobrze mógł ocenić czy jest jakoś czy jakość.
Taka różnica w dywagacjach.

Offline mjmaciek

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 15 429
  • Reputacja: 901
    • Galeria
  • Lokalizacja: Polska
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Escafeeder przynęty
« Odpowiedź #70 dnia: 14.03.2023, 17:28 »
A ja podtrzymam swoje wcześniejsze zdanie wyrażone w innym temacie, że skoro jesteś klientem i za coś płacisz (relatywnie nie małe pieniądze) to masz prawo wyrażać swoją krytykę odnośnie danego produktu.

Nie mam na myśli produktów z tego wątku, ale ogólnie. Jeśli firma X wprowadza towar na rynek w cenie produktów klasy premium to klient ma prawo oczekiwać wysokiej jakości i powtarzalności partii. Obie kwestie są często problemem i warto o tym pisać.

Ma obowiązywać zasada że na polskie produkty mówimy dobrze albo wcale? :) Przykład wędki Genesis pokazuje że jak jest podstawa to się chwali, w tym przypadku Jaxona który ma łatkę kiepskiej firmy. 8)

Także wszystko uważam odbywa się na zdrowych zasadach i chwali się i krytykuje w zależności od potrzeby. Tak powinno to wyglądać :) jakby ktoś dawał za darmo to morda w kubeł, ale klient Pan ma prawo wyrazić swój stosunek do produktu, ważne że robione to jest tutaj na forum w formie merytorycznej i nikt nie jest piętnowany ale podkreśla się rzeczy do poprawy :)


Dziś YouTube jest narzędziem promocji praktycznie każdego produktu od kosmetyków po narzędzia budowlane i każdy z nich spotyka się z krytyka i pochwałą. Normalna rzecz. Kogoś to dziwi, że wędkarstwo działa w ten sam sposób? :)

Ale na jakiej podstawie ma byc konstruktywna krytyka...
Na podstawie opowieści o mchu i paproci lub opini zadrosników..obgadywaczy ... domorosłych śledczych.
Czy na podstawie doswiadczeń z produktem w realu...

Ja napisałem co o towarze sądze oceniając go organo leptycznie w realu.
Czy ktoś podją temat realnej krytyki produktu.
NiE bo wazny jest hejt i zgniot.
To takie Polskie.
Maciek

Offline AciWKS

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 38
  • Reputacja: 5
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Wrocław
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Escafeeder przynęty
« Odpowiedź #71 dnia: 14.03.2023, 17:48 »
A najfajniejszy w całej tej gównoburzy jest fakt, że zawsze utyskują ci co mają najwięcej do powiedzenia. Dziwne, że nie dołączył jeszcze ich kolega, ten co świeci na niebiesko. @carl23 i @mjmaciek - jak zwykle :thumbup:
"Lepiej być martwym niż czerwonym"

Offline tomasz 38

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 6 984
  • Reputacja: 546
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Escafeeder przynęty
« Odpowiedź #72 dnia: 14.03.2023, 18:16 »
A ja podtrzymam swoje wcześniejsze zdanie wyrażone w innym temacie, że skoro jesteś klientem i za coś płacisz (relatywnie nie małe pieniądze) to masz prawo wyrażać swoją krytykę odnośnie danego produktu.

Nie mam na myśli produktów z tego wątku, ale ogólnie. Jeśli firma X wprowadza towar na rynek w cenie produktów klasy premium to klient ma prawo oczekiwać wysokiej jakości i powtarzalności partii. Obie kwestie są często problemem i warto o tym pisać.

Ma obowiązywać zasada że na polskie produkty mówimy dobrze albo wcale? :) Przykład wędki Genesis pokazuje że jak jest podstawa to się chwali, w tym przypadku Jaxona który ma łatkę kiepskiej firmy. 8)

Także wszystko uważam odbywa się na zdrowych zasadach i chwali się i krytykuje w zależności od potrzeby. Tak powinno to wyglądać :) jakby ktoś dawał za darmo to morda w kubeł, ale klient Pan ma prawo wyrazić swój stosunek do produktu, ważne że robione to jest tutaj na forum w formie merytorycznej i nikt nie jest piętnowany ale podkreśla się rzeczy do poprawy :)


Dziś YouTube jest narzędziem promocji praktycznie każdego produktu od kosmetyków po narzędzia budowlane i każdy z nich spotyka się z krytyka i pochwałą. Normalna rzecz. Kogoś to dziwi, że wędkarstwo działa w ten sam sposób? :)

Ale na jakiej podstawie ma byc konstruktywna krytyka...
Na podstawie opowieści o mchu i paproci lub opini zadrosników..obgadywaczy ... domorosłych śledczych.
Czy na podstawie doswiadczeń z produktem w realu...

Ja napisałem co o towarze sądze oceniając go organo leptycznie w realu.
Czy ktoś podją temat realnej krytyki produktu.
NiE bo wazny jest hejt i zgniot.
To takie Polskie.
Maćku w punkt ,pełna zgoda :bravo: :beer:

Online azga

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 257
  • Reputacja: 257
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Gdańsk
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Escafeeder przynęty
« Odpowiedź #73 dnia: 14.03.2023, 19:07 »
Maciek, ja nadal nie widzę, gdzie Ty tu widzisz hejt czy gnojenie towaru? Wskaż konkret w tym wątku. Sadzisz się praktycznie bezpodstawnie. Jedni pochodzą z dystansem inni ufają bezgranicznie, a Ty sobie coś między wiersze dodajesz. Jeżeli ktoś nie lubi chociażby osób, które towar wrzucają na obieg to co w tym złego? Każdy ma wybór i dobrze wiedzieć co się od kogo kupuje. Dla niektórych widać, że jest to istotne.

Wyluzuj, meliska czy coś.
Plum

Offline tomasz 38

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 6 984
  • Reputacja: 546
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Escafeeder przynęty
« Odpowiedź #74 dnia: 14.03.2023, 19:26 »
Maciek, ja nadal nie widzę, gdzie Ty tu widzisz hejt czy gnojenie towaru? Wskaż konkret w tym wątku. Sadzisz się praktycznie bezpodstawnie. Jedni pochodzą z dystansem inni ufają bezgranicznie, a Ty sobie coś między wiersze dodajesz. Jeżeli ktoś nie lubi chociażby osób, które towar wrzucają na obieg to co w tym złego? Każdy ma wybór i dobrze wiedzieć co się od kogo kupuje. Dla niektórych widać, że jest to istotne.

Wyluzuj, meliska czy coś.
Czyli jak,załóżmy robią goście towar zajebisty ,ale ich oleje nie dam im zarobić  bo ich nie lubię a może bo to Polacy, to jest dopiero dziecinada ,weźniemy ringersa ,Steva wszyscy lubią i towar angielski więc najlepszy na świecie :facepalm: