Autor Wątek: Wyniki nad wodą 2016  (Przeczytany 1292781 razy)

Offline s7

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 9 625
  • Reputacja: 443
  • Płeć: Mężczyzna
    • Galeria
  • Lokalizacja: Stolica Pyrlandii
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Wyniki nad wodą 2016
« Odpowiedź #7785 dnia: 20.11.2016, 00:24 »
Robert

Offline fEeDeReK

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 248
  • Reputacja: 60
  • Wędkuj, a będą ryby :))))
  • Lokalizacja: Zamojszczyzna
  • Ulubione metody: feeder i spinning
Odp: Wyniki nad wodą 2016
« Odpowiedź #7786 dnia: 20.11.2016, 11:48 »
Przed obiadem wybrałem się pobawić ze spinem , na rozmarzniętym zbiornikiem, wyniki dość dobre trafiło się 3 prawie metrowe szczupaki.
Szkoda, ze  brakowało im drugie tyle do metra :P
Wieczorem wypad za miętusem i co ciekawe od godziny 16 do 21 notuje 7 brań i mam 7 pustych zacięć :o Jakieś mikrusy czepiały się filetów :/
Sezon się kończy , a efektów nie ma , ale przynajmniej zmarzłem trochę przy silnym wietrze  i zjadłem kiełbaskę z ogniska . :)
Feeder & spinning

Offline skowron.krystian

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 760
  • Reputacja: 133
  • Płeć: Mężczyzna
  • Praca jest dobra dla tych, co nie umieją wędkować
  • Lokalizacja: Holandia 'ZH'
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Wyniki nad wodą 2016
« Odpowiedź #7787 dnia: 20.11.2016, 12:03 »
Gratulacje dla łowców za wytrwałość
Te trzy (prawie) metrowe szczupaki - to już coś :D

Tak często piszesz o tych miętusach że aż mnie zainspirowałeś by o niej czegoś się dowiedzieć.

A tym czasem - smacznego, ciepłego rosołu ;)
Wracając z wyprawy, weź ze sobą zrobione zdjęcia, a pozostaw jedynie ślady stóp 😉

Offline stas1

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 5 029
  • Reputacja: 303
  • Płeć: Mężczyzna
  • Łowię, bo lubię
    • Galeria
  • Lokalizacja: Wrocław
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Wyniki nad wodą 2016
« Odpowiedź #7788 dnia: 20.11.2016, 15:21 »
         Witam Was dawno nic nie było z PZW,czas coś pokazać :). Dziś wybraliśmy się z Michałem (kolega Splot) na Odrzański odcinek pseudo no kill.Pogoda piękna pochmurno z przejaśnieniami w póżniejszym czasie wyszło piękne słoneczko,kto nie był nad woda niech żałuje ;D
          Michał łowił na ziemie zmieszaną z jokersem jako zanęta i pinka z ochotką na hak to taki podobny sposób jak ja lubię ,i pokazał mi gdzie raki :P  zimują złowił z sześć leszczy w ten piękny dzień 8)
           Ja przygotowałem spożywkę z pelletem 1mmiMix Activ z odrobiną Epidemii i piernika i powiem szczerze to był mały  błąd za bogato troszkę,nie mogłem opędzić się od nie zaciętych brań,dopiero zmiana przyponu na długość 1metra przyniosła ryby,
           Obydwoje stosowaliśmy  asymetryczną pętlę,i dość cienkie przypony,piękny wędkarski dzień
           Jesienna bajka 
Staś
Klasyczny Feeder

Offline Marcin

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2 209
  • Reputacja: 119
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Gryfów Śląski
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Wyniki nad wodą 2016
« Odpowiedź #7789 dnia: 20.11.2016, 16:15 »
Brawo pięknie połapane ☺ Panie Staszku jakiego siedziska Pan używa?

Mój dzisiejszy bilans na wodzie PZW to klasyczny blank i złamana szczytówka w Selektorze... :'(
Pozdrawiam
Marcin

Chub

  • Gość
Odp: Wyniki nad wodą 2016
« Odpowiedź #7790 dnia: 20.11.2016, 16:22 »

Offline stas1

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 5 029
  • Reputacja: 303
  • Płeć: Mężczyzna
  • Łowię, bo lubię
    • Galeria
  • Lokalizacja: Wrocław
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Wyniki nad wodą 2016
« Odpowiedź #7791 dnia: 20.11.2016, 16:24 »
Brawo pięknie połapane ☺ Panie Staszku jakiego siedziska Pan używa?

Mój dzisiejszy bilans na wodzie PZW to klasyczny blank i złamana szczytówka w Selektorze... :'(
Panie Staszku ,od razu lat mi przybyło >:O
używam na zwykłe wypady Caperlana bo jest lekki jak piórko a gdzie indziej czasem Jaxona
Staś
Klasyczny Feeder

Offline kucus22

  • Robinson
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2 785
  • Reputacja: 186
  • Płeć: Mężczyzna
    • Galeria
  • Lokalizacja: Wodzisław Śląski
  • Ulubione metody: gruntówka + sygnalizator
Odp: Wyniki nad wodą 2016
« Odpowiedź #7792 dnia: 20.11.2016, 16:58 »
Super Panowie, że tyłki ruszacie z domu i dalej łowicie :bravo: :thumbup:
Też posiedziałem dzisiaj na żwirowni od 10-16.
Próbowałem jakiegoś karpia złowić jeszcze, niestety zszedłem o kiju ;)
Aczkolwiek po 4 godzinach zacinałem jedno branie, niestety bez rezultatu ;)
Piękna pogoda, super dzień nad wodą, szkoda, że grudzień za pasem...

Offline Majki

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 021
  • Reputacja: 95
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Wyniki nad wodą 2016
« Odpowiedź #7793 dnia: 20.11.2016, 17:01 »
Wypad nad rzekę nieopodal domu. Do testu dostałem zanętę polskiego producenta na bazie suszonych i zmielonych robaków z kopiami i innymi oleistymi ziarnami. Parę płoci się udało wydłubać. Łowiłem od 12 - 16. Zestaw to przelotowy koszyk ze skrętką, krętlik z aliexpress ala Cralusso  i przypon od 30- 50 cm. Lepsze brania na 30cm. Przynęta czerwona pinka.




drzewa nad głową, na szczęście nic nie urwałem, choć zarzucać 3.6 feederem nie jest przyjemnie :(


Offline FilipJann

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 5 367
  • Reputacja: 191
  • Płeć: Mężczyzna
    • Galeria
  • Lokalizacja: Wielkopolska
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Wyniki nad wodą 2016
« Odpowiedź #7794 dnia: 20.11.2016, 17:01 »
Dzisiaj Dzięczyna. Staw Sportowy. Od 10:20 do 15:40. Niedoczekałem się żadnego porządnego brania. Jedynie, coś "małego" spiąłem na feeder, na zestaw z ciężarkiem i pva.



Ostatnią godzinę łowienia, postanowiłem poświęcić na pomiary odległości, jakie mogę osiągnąć feederem Black Stone Comerrcial od Mikado.

Ciężarek 30g. zrobiłem sobie z podpórek "kijki pomiarowe" i tak wyznaczałem odległość.

Na początek zaklipowałem na ok 53 metrze i rzuciłem na taką odległość bez problemu. Później 83 metry i... głupi wiatr :P musiałem rzucać wzdłuż brzegu i zwiało mi żyłkę na drzewo :D ale myślę, że te 70-75 metrów można osiągnąć tym miękkim feederem o długości 3.30m. Z powtarzalnością może być już trudno...
Have fun.
Do what makes you happy.
And, ignore anyone who says you fish too much.
Life is too short to listen to those who don't respect your passion.

Filip! :)

Offline Morgoth13

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2 448
  • Reputacja: 163
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Bydgoszcz
Odp: Wyniki nad wodą 2016
« Odpowiedź #7795 dnia: 20.11.2016, 17:09 »
Wypad nad rzekę nieopodal domu. Do testu dostałem zanętę polskiego producenta na bazie suszonych i zmielonych robaków z kopiami i innymi oleistymi ziarnami....



Sorki - nie mogłem się powstrzymać :)
Pozdrawiam
Mirek

Offline Jurek z Warszawy

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 3 863
  • Reputacja: 156
  • Płeć: Mężczyzna
  • Tylko wody PZW- no kill
  • Lokalizacja: Warszawa-Żoliborz
  • Ulubione metody: feeder i spinning
Odp: Wyniki nad wodą 2016
« Odpowiedź #7796 dnia: 20.11.2016, 17:15 »
Wypad nad rzekę nieopodal domu. Do testu dostałem zanętę polskiego producenta na bazie suszonych i zmielonych robaków z kopiami i innymi oleistymi ziarnami. Parę płoci się udało wydłubać. Łowiłem od 12 - 16. Zestaw to przelotowy koszyk ze skrętką, krętlik z aliexpress ala Cralusso  i przypon od 30- 50 cm. Lepsze brania na 30cm. Przynęta czerwona pinka.
drzewa nad głową, na szczęście nic nie urwałem, choć zarzucać 3.6 feederem nie jest przyjemnie :(

Majki ładne fotki tej rzeki zdradź rębek tajemnicy co to za rzeka i w jakiej okolicy ?
2021r.karp-91,88 cm
2022r. karp 83,68 cm
           karaś srebrzysty 39cm
2023r.- brak wyników

Splot

  • Gość
Odp: Wyniki nad wodą 2016
« Odpowiedź #7797 dnia: 20.11.2016, 17:19 »
         Witam Was dawno nic nie było z PZW,czas coś pokazać :). Dziś wybraliśmy się z Michałem (kolega Splot) na Odrzański odcinek pseudo no kill.Pogoda piękna pochmurno z przejaśnieniami w póżniejszym czasie wyszło piękne słoneczko,kto nie był nad woda niech żałuje ;D
          Michał łowił na ziemie zmieszaną z jokersem jako zanęta i pinka z ochotką na hak to taki podobny sposób jak ja lubię ,i pokazał mi gdzie raki   zimują złowił z sześć leszczy w ten piękny dzień 8)
           Ja przygotowałem spożywkę z pelletem 1mmiMix Activ z odrobiną Epidemii i piernika i powiem szczerze to był mały  błąd za bogato troszkę,nie mogłem opędzić się od nie zaciętych brań,dopiero zmiana przyponu na długość 1metra przyniosła ryby,
           Obydwoje stosowaliśmy  asymetryczną pętlę,i dość cienkie przypony,piękny wędkarski dzień
           Jesienna bajka
Stasiu, a Ty nie bądź taki skromny a gdzie kleń.






Wysłane z mojego GT-S7580 przy użyciu Tapatalka

Offline Majki

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 021
  • Reputacja: 95
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Wyniki nad wodą 2016
« Odpowiedź #7798 dnia: 20.11.2016, 17:24 »
Wypad nad rzekę nieopodal domu. Do testu dostałem zanętę polskiego producenta na bazie suszonych i zmielonych robaków z kopiami i innymi oleistymi ziarnami. Parę płoci się udało wydłubać. Łowiłem od 12 - 16. Zestaw to przelotowy koszyk ze skrętką, krętlik z aliexpress ala Cralusso  i przypon od 30- 50 cm. Lepsze brania na 30cm. Przynęta czerwona pinka.
drzewa nad głową, na szczęście nic nie urwałem, choć zarzucać 3.6 feederem nie jest przyjemnie :(

Majki ładne fotki tej rzeki zdradź rębek tajemnicy co to za rzeka i w jakiej okolicy ?
http://www.wedkuje.pl/lowisko,rzeka-skrwa-prawa,29722
1 odcinek tutaj akurat. Mam to szczęście, że nikt tutaj prawie nie łowi :)

Offline Jurek z Warszawy

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 3 863
  • Reputacja: 156
  • Płeć: Mężczyzna
  • Tylko wody PZW- no kill
  • Lokalizacja: Warszawa-Żoliborz
  • Ulubione metody: feeder i spinning
Odp: Wyniki nad wodą 2016
« Odpowiedź #7799 dnia: 20.11.2016, 17:28 »
Wypad nad rzekę nieopodal domu. Do testu dostałem zanętę polskiego producenta na bazie suszonych i zmielonych robaków z kopiami i innymi oleistymi ziarnami. Parę płoci się udało wydłubać. Łowiłem od 12 - 16. Zestaw to przelotowy koszyk ze skrętką, krętlik z aliexpress ala Cralusso  i przypon od 30- 50 cm. Lepsze brania na 30cm. Przynęta czerwona pinka.
drzewa nad głową, na szczęście nic nie urwałem, choć zarzucać 3.6 feederem nie jest przyjemnie :(

Majki ładne fotki tej rzeki zdradź rębek tajemnicy co to za rzeka i w jakiej okolicy ?
http://www.wedkuje.pl/lowisko,rzeka-skrwa-prawa,29722
1 odcinek tutaj akurat. Mam to szczęście, że nikt tutaj prawie nie łowi :)

Ładna ta rzeka . Super fotki dzięki
2021r.karp-91,88 cm
2022r. karp 83,68 cm
           karaś srebrzysty 39cm
2023r.- brak wyników