Autor Wątek: Wyniki nad wodą 2015  (Przeczytany 1181006 razy)

Offline s7

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 9 625
  • Reputacja: 443
  • Płeć: Mężczyzna
    • Galeria
  • Lokalizacja: Stolica Pyrlandii
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Wyniki nad wodą 2015
« Odpowiedź #315 dnia: 21.02.2015, 00:52 »
Przykro mi, że nie wyszło z :fish: :narybki: :(
Robert

Offline Logarytm

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 490
  • Reputacja: 184
  • Lokalizacja: Warszawa
  • Ulubione metody: waggler method
Odp: Wyniki nad wodą 2015
« Odpowiedź #316 dnia: 21.02.2015, 00:53 »
Gratulacje!!! Dla mnie, o tej porze roku, byłaby to ryba życia. :)
Darek
Złów i wypuść, jeśli chcesz.
Lub po polsku:
catch and release, if you want.

elvis77

  • Gość
Odp: Wyniki nad wodą 2015
« Odpowiedź #317 dnia: 21.02.2015, 00:57 »
A mnie nie jest przykro. ;) Niech i Luk zobaczy jak to jest,prawie jak na co dzień w Polsce. :P
Szkoda tylko,że zmarzł.Ja tydzień temu tak  zmarzłem,że mam na razie dość.Wytrzymałem godzinę.
Ale i tak gratki.

Offline s7

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 9 625
  • Reputacja: 443
  • Płeć: Mężczyzna
    • Galeria
  • Lokalizacja: Stolica Pyrlandii
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Wyniki nad wodą 2015
« Odpowiedź #318 dnia: 21.02.2015, 01:11 »
Daniel ja drugi tydzień jestem przeziębiony i muszę z przykrością powiedzieć, że pieprz cayen z poradnika o domowym sposobie na przeziębienie mało skutkuje :(
Robert

Offline Arunio

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 8 892
  • Reputacja: 521
  • Płeć: Mężczyzna
  • Życie jest krótkie, a łowić się chce!
    • Galeria
  • Lokalizacja: Gorzów Wlkp.
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Wyniki nad wodą 2015
« Odpowiedź #319 dnia: 21.02.2015, 01:15 »
A mnie ten pieprz na pewne skurcze naprawdę pomaga!! ;)Z przeziębieniem to już nie koniecznie! Ale na poty na pewno!
Arek

elvis77

  • Gość
Odp: Wyniki nad wodą 2015
« Odpowiedź #320 dnia: 21.02.2015, 01:36 »
Daniel ja drugi tydzień jestem przeziębiony i muszę z przykrością powiedzieć, że pieprz cayen z poradnika o domowym sposobie na przeziębienie mało skutkuje :(
Sory,ale ja z tym pieprzem to tak nie do końca na poważnie,tak z przymrużeniem oka ;) wiem,że pomaga oczyścić drogi oddechowe przy przeziębieniu,a to była luźna dyskusja o kuracji pieprzowej.
Tak na poważnie to pisałem wcześniej o soku z cebuli zasypanej cukrem.Mam nadzieję,że nie zaszkodził(żołądek oczyścił).I jeszcze raz przepraszam. :-[
http://www.vismaya-maitreya.pl/naturalne_leczenie_kapsaicyna_leczy_raka.html
http://www.punktzdrowia.pl/zdrowie/zdrowotne-zalety-kapsaicyny
A jednak ma właściwości lecznicze i to większe niż myślałem.

Offline Arunio

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 8 892
  • Reputacja: 521
  • Płeć: Mężczyzna
  • Życie jest krótkie, a łowić się chce!
    • Galeria
  • Lokalizacja: Gorzów Wlkp.
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Wyniki nad wodą 2015
« Odpowiedź #321 dnia: 21.02.2015, 01:42 »
Moja małżonka cebulę skrojoną w piórka zaprawia miodem!(2-3 łyżki stołowe) odstawia w ciepłe miejsce do puszczenia soku! Jest to sprawdzony i skuteczny syrop na kaszel i infekcje gardła!
Arek

Offline Kafarszczak

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 8 325
  • Reputacja: 162
  • Ważne, aby uwierzyć w moc zanęty i przynęty! :)
  • Lokalizacja: Stargard
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Wyniki nad wodą 2015
« Odpowiedź #322 dnia: 21.02.2015, 08:20 »
Moja małżonka cebulę skrojoną w piórka zaprawia miodem!(2-3 łyżki stołowe) odstawia w ciepłe miejsce do puszczenia soku! Jest to sprawdzony i skuteczny syrop na kaszel i infekcje gardła!

Arku, to co piszesz to stary sprawdzony sposób, tylko u mnie zasypuje sie cebule cukrem i czeka az pusci sok, potem sie to pije, a druga opcja to Mleko ciepłe z ząbkiem czosnku wycisnietym i do tego miód :) super sprawa na przeziebienie
Krzysztof

Offline s7

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 9 625
  • Reputacja: 443
  • Płeć: Mężczyzna
    • Galeria
  • Lokalizacja: Stolica Pyrlandii
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Wyniki nad wodą 2015
« Odpowiedź #323 dnia: 21.02.2015, 08:50 »
Daniel ja drugi tydzień jestem przeziębiony i muszę z przykrością powiedzieć, że pieprz cayen z poradnika o domowym sposobie na przeziębienie mało skutkuje :(
Sory,ale ja z tym pieprzem to tak nie do końca na poważnie,tak z przymrużeniem oka ;) wiem,że pomaga oczyścić drogi oddechowe przy przeziębieniu,a to była luźna dyskusja o kuracji pieprzowej.
Tak na poważnie to pisałem wcześniej o soku z cebuli zasypanej cukrem.Mam nadzieję,że nie zaszkodził(żołądek oczyścił).I jeszcze raz przepraszam. :-[
http://www.vismaya-maitreya.pl/naturalne_leczenie_kapsaicyna_leczy_raka.html
http://www.punktzdrowia.pl/zdrowie/zdrowotne-zalety-kapsaicyny
A jednak ma właściwości lecznicze i to większe niż myślałem.
Dziękuje Wam serdecznie za rady, zawsze mama mi mówiła że katar to 7 dni leczony i po sprawie, a tydzień trwa nie leczony tylko że trzyma mnie już drugi(może alergie mam na pieprz)
Z pieprzem to też był mój żart :D Moja lepsza połowa biega w białym fartuszku w pracy, więc opiekę mam  na 100%
Sory, jeżeli cię przestraszyłem :beg:
Robert

Offline Dżamukka

  • Garbolino Polska
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 451
  • Reputacja: 66
  • Płeć: Mężczyzna
    • Paweł Zuziak Fishing
  • Lokalizacja: Wrocław
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Wyniki nad wodą 2015
« Odpowiedź #324 dnia: 21.02.2015, 11:25 »
 Witam.

 Czwartek wieczorkiem wybraliśmy się na Odrę (most Grunwaldzki Wrocław). od 19 do 23 w sumie 6 brań. Ja płoć 37cm i krąp 39cm, kolega płoć 39cm. Trzy brania popsuliśmy :)

 Za dnia brań niestety jest bardzo mało, zanęta BT Omen Bream i odrobina pinki, na haku 2-3 białych robaków. Dziś wieczorem mamy zamiar ponowić sesję w tym miejscu.

 Pozdrawiam

elvis77

  • Gość
Odp: Wyniki nad wodą 2015
« Odpowiedź #325 dnia: 21.02.2015, 12:57 »
Daniel ja drugi tydzień jestem przeziębiony i muszę z przykrością powiedzieć, że pieprz cayen z poradnika o domowym sposobie na przeziębienie mało skutkuje :(
Sory,ale ja z tym pieprzem to tak nie do końca na poważnie,tak z przymrużeniem oka ;) wiem,że pomaga oczyścić drogi oddechowe przy przeziębieniu,a to była luźna dyskusja o kuracji pieprzowej.
Tak na poważnie to pisałem wcześniej o soku z cebuli zasypanej cukrem.Mam nadzieję,że nie zaszkodził(żołądek oczyścił).I jeszcze raz przepraszam. :-[
http://www.vismaya-maitreya.pl/naturalne_leczenie_kapsaicyna_leczy_raka.html
http://www.punktzdrowia.pl/zdrowie/zdrowotne-zalety-kapsaicyny
A jednak ma właściwości lecznicze i to większe niż myślałem.
Dziękuje Wam serdecznie za rady, zawsze mama mi mówiła że katar to 7 dni leczony i po sprawie, a tydzień trwa nie leczony tylko że trzyma mnie już drugi(może alergie mam na pieprz)
Z pieprzem to też był mój żart :D Moja lepsza połowa biega w białym fartuszku w pracy, więc opiekę mam  na 100%
Sory, jeżeli cię przestraszyłem :beg:
No to jesteśmy kwita
Ale dałem się wkręcić.  Hahaha

grzesiek76

  • Gość
Odp: Wyniki nad wodą 2015
« Odpowiedź #326 dnia: 21.02.2015, 19:17 »
Dzisiejszy średniaczek. Dość trudne łowienie ze względu na niewygodny stan wody. Byłem "zmuszony" do łowienia na płytkiej 0,7-1m wodzie. Więc dobre i to.

Dodatkowo fotka klucza żurawi. Nieudana tylko dlatego, że już się pakowałem, i aparat był w aucie. Zanim wyjąłem, włączyłem..to i ptaki już odleciały.
Trzeba być w gotowości do końca :)

Offline Maro81

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 966
  • Reputacja: 60
  • Płeć: Mężczyzna
    • Drennan
  • Lokalizacja: Wroclaw
Odp: Wyniki nad wodą 2015
« Odpowiedź #327 dnia: 21.02.2015, 21:06 »
Dzisiejsza udana sesja na rzece Sleza,lowilem wagglerem 1g, wypuszcznka,zylka gl.0,14,przypon 0,10   haczyk nr. 18 bez zadziorowy Milo T213 na nim trzy biale robaki.Test tego haczyka wybadl rewelacyjnie,zadna zacieta ryba nie spadla,takze robaki trzymaly sie i nie schodzily z niego,wychaczanie szybkie oraz bezpieczne dla ryb.Po wbiciu w siatke podbieraka lub odziez  bez problemowo udawalo sie go wyciagnac,wychodzil z materialu jak zwykla igla do szycia.Necilem kilkunastoma bialymi z procy,bez zanety,dzokersa,gliny itp.same biale 0,5l(zuzylem ok.0,2l) + 100g gotowanych konopi.Wynik to 29 kleni w przedziale od 15cm do 30cm,ploci nie bylo wogole.Tak jak poprzednio brania nastepowaly w odleglosci ok 20-30m od stanowiska,ryby blizej nie odwazyly sie podejsc.Pyski mialy wypchane robakami oraz konopia.

Offline Luk

  • Administrator
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 22 888
  • Reputacja: 2003
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wędkarstwo rządzi!
  • Lokalizacja: Newark
Odp: Wyniki nad wodą 2015
« Odpowiedź #328 dnia: 21.02.2015, 21:11 »
Graty! Ładnie połowiliście! Widzę, że duża płoć i klenie rządzą... ;)
Lucjan

Offline Kafarszczak

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 8 325
  • Reputacja: 162
  • Ważne, aby uwierzyć w moc zanęty i przynęty! :)
  • Lokalizacja: Stargard
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Wyniki nad wodą 2015
« Odpowiedź #329 dnia: 21.02.2015, 21:20 »
Również gratuluje połowów, jutro ja ruszam nad Oderke, na płociska, jak coś złowie to napwno fotki wrzuce :P a jak nie to chociaz fotki krajobrazu :).
Krzysztof