Autor Wątek: Dumbels ananasowy (żółty) - killer tego roku  (Przeczytany 21283 razy)

Offline Jędrula

  • Robinson
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 4 749
  • Reputacja: 379
  • Lokalizacja: Wodzisław Śląski
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Dumbels ananasowy (żółty) - killer tego roku
« Odpowiedź #90 dnia: 13.07.2016, 12:16 »
Dzisiaj żółty dumbells znowu złowił rekord, wielki kaper schylił się Maciejowi - @kucuss22. Jak wróci to opowie :fish:

Offline Luk

  • Administrator
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 22 841
  • Reputacja: 1996
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wędkarstwo rządzi!
  • Lokalizacja: Newark
Odp: Dumbels ananasowy (żółty) - killer tego roku
« Odpowiedź #91 dnia: 13.07.2016, 13:06 »
Piotr, jak to w nocy ryba nie widzi??? 8)
No raczej tak jak my widzi dużo gorzej :)

Ja myślę, że ryba widzi  dobrze w nocy, lub przynajmniej odróżnia pewne rzeczy. Zależy co za ryba. Na pewno leszcz,  ma 'mętne' oczy jak sandacz. Wg mnie odróżnia kolory. Co ciekawe brzana już nie za bardzo. Bo jedną z taktyk na brzanę za dnia sa robaki - ale nie jest to taktyka nocna!  Jakby 'królowa' w nocy bardziej polegała na innych zmysłach (ma tez wąsy, które są dodatkową pomocą). Karp też raczej widzi.
Lin, karaś - rzadko żerują w ciemnościach, to ryby które łowi się raczej od świtu do zmierzchu.
Lucjan

Offline Tomek M.

  • Zaawansowany użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 298
  • Reputacja: 54
  • Ulubione metody: feeder i spinning
Odp: Dumbels ananasowy (żółty) - killer tego roku
« Odpowiedź #92 dnia: 13.07.2016, 21:43 »
Tomek robimy trochę offtop'a do tematu wątku
Właśnie w tym roku testuje różnokolorowe pianki np. ucięte korki do uszu (przeciw hałasowi) i inne pianki.
Głównie w kolorach białych, żółtych, pomarańczowych. Narazie bez wyników - ryby nie brały na robaka, kuku, pelet czy piankę.
Niestety mam za mało czasu by je wszystkie posprawdzać. Jak ktoś ma więcej czasu piszcie na PW lub na forum.
Kadłubek- faktycznie przyofftopowałem i wstyd mi teraz :-[. Ale o żółtym kolorze coś tam napisałem ;)

Offline Syborg

  • Moderator Globalny
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 10 021
  • Reputacja: 980
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ulubione metody: spinning
Odp: Dumbels ananasowy (żółty) - killer tego roku
« Odpowiedź #93 dnia: 13.07.2016, 22:28 »
Tomek robimy trochę offtop'a do tematu wątku
Właśnie w tym roku testuje różnokolorowe pianki np. ucięte korki do uszu (przeciw hałasowi) i inne pianki.
Głównie w kolorach białych, żółtych, pomarańczowych. Narazie bez wyników - ryby nie brały na robaka, kuku, pelet czy piankę.
Niestety mam za mało czasu by je wszystkie posprawdzać. Jak ktoś ma więcej czasu piszcie na PW lub na forum.
Kadłubek- faktycznie przyofftopowałem i wstyd mi teraz :-[. Ale o żółtym kolorze coś tam napisałem ;)

Tylko czekać, jak Kadłubek Cię zbanuje...
Jacek