Autor Wątek: Tran i Omega - wielka ściema  (Przeczytany 13788 razy)

Offline jurek

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2 435
  • Reputacja: 202
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: południowa wielkopolska
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Tran i Omega - wielka ściema
« Odpowiedź #120 dnia: 16.02.2017, 06:11 »
@Tono -  c y t u j ę
Potrafię oddzielić ziarna od plew i dziękuję za konsultacje i chęć uświadomienia.
Może w wędkarskich tematach to i owszem :)

Nutelli i ryb nie jadam, tranu nie używam.
Te wszystkie sensacje "onetowe" omijam, szkoda nerwów.
Podziwiam Pana Dworniczaka za walkę praktycznie z betonem dlatego Jego blog zalinkowałem i polecam do przeczytania jak "punktuje" nastawienie i postępowanie lekarzy, polityków, pseudonaukowców i innych pseudo...
Kasa proszę Pana dzisiaj ponad wszystko, żyjesz trochę na tym świecie i raczej światły jesteś, to więcej pisać nie muszę.
Pozdrawiam i sukcesów życzę.

Ps.
Temat Tran i Omega proponuję do ukrytych politycznych i religijnych czy jak to tam się zwie :P -/ koniec cytatu. /

Kolego, moje naprawdę życzliwe nastawienie do Ciebie :D, każe mi z racji wieku i własnego doświadczenia :facepalm: ostrzec - pycha zawsze poprzedza upadek !
Piszesz o tym czego nie jadasz i czego nie używasz. A skąd się o tych rzeczach dowiedziałeś? Na pewno nie z uczelni, więc skąd? Z własnego laboratorium?
A jaki beton Ty reprezentujesz ? Ten, który pomimo oficjalnego uznania za wysoko toksyczne wszystkie odmiany tłuszczów trans przez
główną rządową agencję USA, nadal serwuje u nas w klinikach kardiologicznych chorym margarynę zamiast masła?
Na marginesie. -  Cały handel i producenci mają w USA czas trzy lata na całkowite  "wyjście" z używania margaryn do produkcji czegokolwiek.
Wieloletnie badania dowiodły, że  właśnie te tłuszcze są głównie odpowiedzialne za choroby serca i w znacznym stopniu raka. Zostało to ogłoszone w prestiżowych tytułach medycznych. A u nas nadal leci reklama margaryn wszelkiej o-maści :o I serwuje się ją w szpitalach leczących niby nas z tych chorób. Oczywiście nie we wszystkich, bo u mnie w Kępnie jest masło :D /kostka na 10 pacjentów, ale jest /



Offline fEeDeReK

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 248
  • Reputacja: 60
  • Wędkuj, a będą ryby :))))
  • Lokalizacja: Zamojszczyzna
  • Ulubione metody: feeder i spinning
Odp: Tran i Omega - wielka ściema
« Odpowiedź #121 dnia: 16.02.2017, 09:08 »
W obecnych czasach tylko spirytus i domowe wyroby są bez konserwantów i chemii.
Mój ojciec co roku robi "nalewki" z malin, wiśni i aronii.
Gdynia dzielnica Witomino jest otoczona lasami... Zero nawozów, Ruch samochodowy niewielki... Ojciec na działce daje wyłącznie obornik... ze znanego mu chodowy gołebi. Facet fascynat gołębiarstwa... Chemia ograniczona do bezwzględnego  minimum.
Warzywa full natura... bo dla naszej córki... ( jak się urodziła maiła 880g... teraz ma 1,2 roku i jemy tylko to co najlepsze...drogo ale na tym nigdy nie oszczędzę).
Nalewki z przepisów Kurpiowkich... Mają tak ze 75%... Nie do picia tylko leczniczo...i jeszcze raz leczniczo....
Będę na zlocie...może coś wezmę...
Ogólnie w naszym kraju kurczaki z wszelakiej dystrybucji marketowej, gdyby je przetestować na sterydy jak sportoców , byłyby zdyskwalifikowane dożywotnio.

To przecież znowu jest zagrożenie ptasią grypą ;D
Feeder & spinning